Generalny wykonawca

Genero Development

Kim jesteśmy

Genero to firma z ponad 15-letnim doświadczeniem. Jesteśmy firmą budującą domy klasy Premium. Zajmujemy się generalnym wykonawstwem domów jednorodzinnych od prac ziemnych aż po wykończenie. Wykonujemy domy w technologii tradycyjnej, żelbetowej, murowanej oraz szkieletowej. Dzięki naszemu doświadczeniu zdobytym na wielu budowach jesteśmy w stanie realizować najbardziej wymagające projekty i odciążyć Inwestorów od obowiązków wynikających z prowadzenia budowy.
Decydując się na zatrudnienie Generalnego Wykonawcy, Inwestor przekazuje pełną odpowiedzialność za całą inwestycję.

Nasze usługi

Firma Genero odpowiada za wszelkie działania na budowie, aby były zgodne z projektem, za terminowe wykonanie prac budowlanych oraz za to, aby mieściły się one w kosztorysie. Do naszych zadań należy kontrolowanie zakupów materiałów budowlanych oraz nadzór i właściwe ich użycie. Pełnimy kontrolę wbudowywanych technologii i systemów. Kompleksowe podejście do Inwestycji to przewidywanie, podejmowanie decyzji oraz szybka reakcja w trakcie procesów na budowie.

Kompleksowa realizacja Inwestycji

Zrealizowaliśmy wiele inwestycji w Generalnym Wykonawstwie. Funkcja GW przynosi wiele korzyści dla Inwestora. To my jesteśmy odpowiedzialni za cały proces, za zgodność rozwiązań z prawem budowlanym, za budżet i termin wykonania. Taki model Inwestycji jest dedykowany osobom, którzy nie zawsze mają czas i ochotę na organizowanie całej Inwestycji.

Wykonujemy:

posadowienie na płytach fundamentowych,

konstrukcje murowe,

konstrukcje żelbetowe,

konstrukcje stalowe,

konstrukcje z lekkiego szkieletu drewnianego,

konstrukcje dachowe,

instalacje wewnętrzne,

instalacje automatyki budynku knx,

wykończenie zewnętrzne,

wykończenie do stanu deweloperskiego

wykończenie do stanu „pod klucz”.

Współpraca

Zapraszamy Inwestorów oraz biura architektoniczne do współpracy. Jesteśmy w stanie wybudować obiekty według najbardziej wymagających projektów inwestycyjnych. Zaopiekujemy się całym procesem Inwestycji, gwarantując zrealizowanie pełnej wizji architektonicznej.

Logo

Genero to firma zajmująca się generalnym wykonawstwem domów jednorodzinnych klasy Premium. Zapraszamy Inwestorów oraz biura architektoniczne do współpracy. Jesteśmy w stanie wybudować obiekty według najbardziej wymagających projektów inwestycyjnych.

GENERO

Development

ul. Kurpiowska 4
60-602 Poznań
Telefon: 530 135 845
Email: genero@genero.net.pl